Sukcesy - GKT Cyrkino
Nasze Sukcesy
GKT CYRKINO W PUCHARZE ŚLĄSKA W MARSZACH NA ORIENTACJĘ

W 2013 roku zdobyliœmy drużynowo 5 miejsce.
2013 - dyplom

W poprzednich latach:
2012 - 5 miejsce     2011 - 7 miejsce     2010 - 7 miejsce
2008 - 10 miejsce     2007 - 6 miejsce

XXIII MMISTRZOSTWA POLSKI W INDYWIDUALNYCH MNO "MATNIA 2014"

KRÓTKI OPIS

XI MARSZE NA ORIENTACJE O ZŁOTY PUCHAR

26 kwietnia 2014 odbyla się kolenja impreza z cyklu "O Złoty Puchar", tym razem z dopiskiem "Stowarzyszenia Sumina", które to wsparło organizację imprezy. Odbył się pokaz działań ratowniczych jednostek Straży Pożarnej, a uczestnicy zawodów mogli poćwiczyć sposób prowadzenia RKO. Podczas zawodów członkowie naszego klubu, Krzysztof AsztabskiAdam Gruca zgarnęli Złoty Puchar(koloru srebrnego :) ) zdobywając I miejsce w kategorii TJ.

XV Jesienne Marsze na Orientację Listeczek

19.10.13, w Jankowicach koło Rybnika, odbyła się 7 już runda tegorocznego Pucharu Śląska. Adam Gruca i Marek Widera zajęli ex equo pierwsze miejsce na trasie TJ. Po rozstrzygnięciu, za pomocą oceny odległości, Złoty Puchar Rybnika otrzymał Marek Widera.

Drużynowe Mistrzostwa Polski
w Turystycznych Imprezach na Orientację

W dniach 27-29.09.2013 odbyły się w Toruniu XXXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski. Adam Gruca, startujący wraz z Arkadiuszem Skoczyńskim  zaprzyjaźnionego klubu zdobył II miejsce w kategorii TJ przyczyniając się do zajęcia I miejsca w klasyfikacji drużynowej przez drużynę Ślska.

OGÓLNOPOLSKI MŁODZIEŻOWY TURNIEJ TURYSTYCZNO KRAJOZNAWCZY

Reprezentacja naszego klubu zajęła miejsce w pierwszej połowie drużyn podczas finalu centralnego OMTTK w Elblągu w 2013r.

© 2013-2017 Gliwicki Klub Terenoznawczy Cyrkino. All Rights Reserved.