GKT Cyrkino
facebook


XLVII JESIENNE MARSZE NA ORIENTACJĘ

Już za parę dni, za dni parę, weźmiesz plecak swój i gi... maapę :D. A tymczasem zapraszamy do zapoznania sie z naszym regulaminem i czekamy na zgłoszenia - najlepiej pzrez formularz. Wraz z imprezą turystyczną odbędą się także VI Mistrzostwa Gliwic w Orientacji Precyzyjnej.

Facebook
Regulamin Jesiennych MnO
Regulamin Mistrzostw
Formularz zgłoszeniowyXLVI JESIENNE MARSZE NA ORIENTACJĘ - WYNIKI I MAPY

Dziękujemy wszystkim za przybycie. Tym razem protokół mamy prawie natychmiast, tak samo jak wyniki i zdjęcia :D.

Już teraz zachęcamy do zarezerwowania sobie czasu w dniu 5.12.2015, kiedy to w Tarnowskich górach - Pniowcu odbędą się kolejne Barbórkowe i Nocne MnO. Jest to ostatnia runda zarówno Pucharu Polski Młodzieży jak i Pucharu Województwa Śląskiego w MnO.

Zdjęcia
Mapa TD
Mapa TM
Mapa TU
Mapa TZ
Mapa TH
Mapa RK
Mapa oeirntacji precyzyjnej
Mapa wzorcowa
Wyniki
Wyniki precyzyjna
Protokół

Jesienne Marsze na Orientację


XLVI JESIENNE MARSZE NA ORIENTACJĘ

Długo wyczekiwany, jak weekend po ciężkim tygodniu i pierwsza gwiazdka na święta, jak pierwszy przebiśnieg i spotkanie z ukochaną osobą - ukazał się! Oto on, regulamin XLVI Jesiennych Marszy na Orientację. Tym razem zapraszamy do Toszka. 14 listopada będzie dniem niezwykłym, idealnym na zbieranie, nie tylko liści, ale i punktów. Zgłoszenia trwają (do 10.11.2014), tak jak trwa oczekiwanie na świetną zabawę.

regulamin
Orientacja Precyzyjna
Facebook
formularz zgłoszeniowy

XLIV JESIENNE MARSZE NA RIENTACJĘ i III MISTRZOSTWA GLIWIC W ORIENTACJI PRECYZYJNEJ odbyte!

Jedenasty listopad okazał się dniem idealnym na wyprawę z mapą; nie za gorąco, bez opadów deszczu, bądź ostrego słońca. W bazie zawodów, Gimnazjum nr 2 przy ul.  Wyspiańskiego 3 w Tarnowskich Górach przywitaliśmy ponad 100 uczestników. Nie tylko byli to goście z okolic, odwiedzili nas także min. zawodnicy z Łodzi (warto też dodać, że kilka osób specjalnie wracał do nas z Pucharu Polski)! Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tak dużej ilości startów:)

Wyniki, dokładne dane liczbowe, protokół, zdjęcia i cała reszta materiałów (być może także mapy tras i wzorcówki), już niebawem na naszej stronie.

Protokół z Mistrzostw
Mapa RK
Mapa TD
Mapa TM
Mapa TU
Mapa TW
Mapa TZ

XLIV JESIENNE MARSZE NA ORIENTACJĘ
i III MISTRZOSTWA GLIWIC W ORIENTACJI PRECYZYJNEJ


Już 11.11.2013 zapraszamy na naszą kolejną cykliczną imprezę, tym razem do Tarnowskich Gór, gdzie między innymi na terenie parkowym będziecie mogli spróbować swych sił w walce z mapą.


Na uczestników czeka duży wybór kategorii, z których część ma dwa etapy. Pierwszy to tradycyjne marsze na orientację. Drugi to bardzo spokojna i niezbyt męcząca odmiana marszów na orientację - orientacja precyzyjna. Opis szczegółowych zasad uczestnictwa i pokonywania trasy oraz materiały przydatne będziemy wysyłać wszystkim zgłoszonym. dodatkowo, w bazie zawodów, podczas odprawy przed startem, odbędzie się krótkie szkolenie wraz z pokazem. Polecamy także jedyną polską stronę poświęcona tej dyscyplinie gdzie znajdują się przydatne materiały, a także wspaniałe przykłady do ćwiczeń przed wyjściem w teren. Lokalizacja centrum zawodów, Gimnazjum nr 2 mieszczącego się na ul. Wyspiańskiego 3, widoczna jest tutaj. Serdecznie zapraszamy i prosimy o terminowe zgłoszenia.

regulamin XLIV Jesiennych MnO
regulamin III Mistrzostw Gliwic w Orientacji Precyzyjnej
karta zgłoszeniowa

Do zobaczenia na starcie!
Stara strona
Jeszcze starsza strona
facebook

© 2013 Gliwicki Klub Terenoznawczy Cyrkino. All Rights Reserved.