GKT Cyrkino
facebook
13.05.2018


POPOŁUDNIOWE LIGI 2018

Z powodu problemów technicznych część zgłoszeń na najbliższą imprezę mogła nie zostać zaakceptowana przez system. Bardzo wszystkich przepraszamy i prosimy o ponowne wysłanie zgłoszenia. Do zobaczenia w czwartek w Reptach.

Regulamin
Formularz zgłoszeniowy na imprezy popołudniowe03.04.2018


POPOŁUDNIOWE LIGI 2018

Zapraszamy na tegoroczne popołudniowe cykle.

Regulamin
Formularz zgłoszeniowy na imprezy popołudniowe
POPOŁUDNIOWE LIGI 2017

Nasze popołudniowe ligi mają się dobrze, na najbliższe Pobino, Pokino i Popekspress zapraszamy już 18 maja(Gliwice Żerniki), 8.06 (Gliwice Przyszówka), 20.07 (Gliwice Szobiszowice), 24.08 (Gliwice Łabędy) i 14.09 (Gliwice Podlesie) :).

Regulamin imprez popoludniowych
Formularz zgłoszeniowy
POPOŁUDNIOWE LIGI 2015

Rok 2015, poza kolejnymi imprezami przyniósł nam też nowy, skrócony regulamin :)

Regulamin wszystkiego

Do zobaczenia na starcie!

POPOŁUDNIOWE LIGI 2014

W 2014 roku, tak jak w roku poprzednim i od 36. lat, organizujemy w naszym regionie kolejny cykl imprez na orientację, przeznaczonych dla wszystkich – dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Gdzie? Tę jak i następne lokalizacje możecie odnaleźć tutaj.

regulamin POBINO
regulamin POKINO
regulamin POPEKSPRES

Do zobaczenia na starcie!

Regulaminy edycji 2013:
- POBINO
- POKINO
- POPEKSPRESTegoroczne terminy i tereny, to: 18.04 (Zabrze Zaborze), 23.05 (Gliwice Osiedle Kopernika/Przyszówka), 20.06 (Gliwice Żerniki), 18.07 (Rzeczyce), 22.08 (Nieborowice Zalesie) i 19.09 (Gliwice Łabędy).

W 2013 roku udział nadal jest bezpłatny!

Bogate informacje dotycz±ce orientacji precyzyjnej (z ćwiczeniami) są na stronie. Polskie przepisy ukazały się kilka dni temu i s± dostępne tutaj.

Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie udziału - do wtorków poprzedzaj±cych czwartki z rundami. Będzie możliwo¶ć póĽniejszego zgłoszenia się, ale przewidujemy i gwarantujemy rezerwy map w ilości tylko po 7 sztuk dla każdej trasy. Prosimy o podawanie w zgłoszeniu imienia, nazwiska, ewentualnie reprezentowanej jednostki organizacyjnej, rocznika urodzenia (nie pełnej daty), miejscowo¶ci zamieszkania, wybranej imprezy - POBINO lub/i POKINO i/lub POPEKSPRES, wybranej kategorii oraz przewidywanej godziny gotowości do startu (między 17.20 a 18.15, POPEKSPRES od 17.40). Dane te można podać przed startem, ale wcześniej chcemy znać informacje podkreślone. Pozwoli nam to na przygotowanie a może nawet wcze¶niejsze opublikowanie listy startowej i wydrukowanie kart startowych z podanymi informacjami. Liczymy na Wasze zdyscyplinowanie w tym zakresie i z góry za nie dziękujemy!

Jak poprzednio i tym razem lokalizacje miejsc zbiórek zaznaczone są na mapie dostępnej w internecie. Należy zagl±dać na stronę pod adresem: http://goo.gl/maps/LQ8LV, a następnie ze spisu po lewej stronie wybrać odpowiednią rundę. Proszę o sprawdzanie tekstów w tym miejscu przed kolejnymi rundami, bo mogą być dopisane jakieś dodatkowe informacje.
Stara strona
Jeszcze starsza strona
facebook


© 2013 Gliwicki Klub Terenoznawczy Cyrkino. All Rights Reserved.