GKT Cyrkino
facebook


POPOŁUDNIOWE LIGI 2017

Nasze popołudniowe ligi mają się dobrze, na najbliższe Pobino, Pokino i Popekspress zapraszamy już 18 maja(Gliwice Żerniki), 8.06 (Gliwice Przyszówka), 20.07 (Gliwice Szobiszowice), 24.08 (Gliwice Łabędy) i 14.09 (Gliwice Podlesie) :).

Regulamin imprez popoludniowych
Formularz zgłoszeniowy
POPOŁUDNIOWE LIGI 2015

Rok 2015, poza kolejnymi imprezami przyniósł nam też nowy, skrócony regulamin :)

Regulamin wszystkiego

Do zobaczenia na starcie!

POPOŁUDNIOWE LIGI 2014

W 2014 roku, tak jak w roku poprzednim i od 36. lat, organizujemy w naszym regionie kolejny cykl imprez na orientację, przeznaczonych dla wszystkich – dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Gdzie? Tę jak i następne lokalizacje możecie odnaleźć tutaj.

regulamin POBINO
regulamin POKINO
regulamin POPEKSPRES

Do zobaczenia na starcie!

Regulaminy edycji 2013:
- POBINO
- POKINO
- POPEKSPRESTegoroczne terminy i tereny, to: 18.04 (Zabrze Zaborze), 23.05 (Gliwice Osiedle Kopernika/Przyszówka), 20.06 (Gliwice Żerniki), 18.07 (Rzeczyce), 22.08 (Nieborowice Zalesie) i 19.09 (Gliwice Łabędy).

W 2013 roku udział nadal jest bezpłatny!

Bogate informacje dotycz±ce orientacji precyzyjnej (z ćwiczeniami) są na stronie. Polskie przepisy ukazały się kilka dni temu i s± dostępne tutaj.

Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie udziału - do wtorków poprzedzaj±cych czwartki z rundami. Będzie możliwo¶ć póĽniejszego zgłoszenia się, ale przewidujemy i gwarantujemy rezerwy map w ilości tylko po 7 sztuk dla każdej trasy. Prosimy o podawanie w zgłoszeniu imienia, nazwiska, ewentualnie reprezentowanej jednostki organizacyjnej, rocznika urodzenia (nie pełnej daty), miejscowo¶ci zamieszkania, wybranej imprezy - POBINO lub/i POKINO i/lub POPEKSPRES, wybranej kategorii oraz przewidywanej godziny gotowości do startu (między 17.20 a 18.15, POPEKSPRES od 17.40). Dane te można podać przed startem, ale wcześniej chcemy znać informacje podkreślone. Pozwoli nam to na przygotowanie a może nawet wcze¶niejsze opublikowanie listy startowej i wydrukowanie kart startowych z podanymi informacjami. Liczymy na Wasze zdyscyplinowanie w tym zakresie i z góry za nie dziękujemy!

Jak poprzednio i tym razem lokalizacje miejsc zbiórek zaznaczone są na mapie dostępnej w internecie. Należy zagl±dać na stronę pod adresem: http://goo.gl/maps/LQ8LV, a następnie ze spisu po lewej stronie wybrać odpowiednią rundę. Proszę o sprawdzanie tekstów w tym miejscu przed kolejnymi rundami, bo mogą być dopisane jakieś dodatkowe informacje.
Stara strona
Jeszcze starsza strona
facebook


© 2013 Gliwicki Klub Terenoznawczy Cyrkino. All Rights Reserved.