ZJiMnO - GKT Cyrkino
Zimowe Jazdy i Marsze na Orientację
05.03.2015

XLVII ZIMOWE JAZDY I MARSZE NA ORIENTACJĘ

Z nadesłanych - podsumowanie Zimowych Jazd i Marszy na Orientację:
"Pogoda dopisała, uczestnicy i organizatorzy także"

Cieszymy się że dopisaliśmy:).
Czas na nasze podsumowanie:

Dziękujemy za udział i ciepłe słowa

wyniki:
Kategoria TD
Kategoria TM
Kategoria TU
Kategoria TZ
Kategoria TW
Kategoria TH - nestorzy
Kategorie biegowe

Mapy:
już za niedługo pojawią się wszystkie, jak na razie do wglądu mapa wzorcowa.

16.02.2015

XLVII ZIMOWE JAZDY I MARSZE NA ORIENTACJĘ

Panie i panowie, już za chwilę, XLVII Zimowe Jazdy i Marsze na Orientację, a wraz z nimi: masa zabawy, szeroki wybór tras (także narciarskich, jeżeli śnieg dopisze), wspólna rywalizacja i wspaniała atmosfera. To i jeszcze więcej w dniu 28ym lutego, w Szymiszowie (uwaga, nie Szymiszowie-osiedlu!) więcej informacji w regulaminie. Serdecznie zapraszamy do zgłoszeńudziału.

XLVI ZIMOWE JAZDY I MARSZE NA ORIENTACJĘ

Zdjęcia, wyniki i inne różności z imprezą związane

Zdjęcia:
Zdjęcia SKKT Azymut Norwid Częstochowa

Mapy:
ETAP TU
ETAP TW

Wyniki:
Wyniki TD
Wyniki TM
Wyniki TU
Wyniki TZ
Wyniki TW

XLVI ZIMOWE JAZDY I MARSZE NA ORIENTACJĘ

Już 22 dnia lutego, w Dziewkowicach, na wschód od Strzelec Opolskich, długo wyczekiwane zakończenie Pucharu Województwa Śląskiego 2013. A za raz po nim, pierwsza runda tegorocznego. Ładny teren, przyjemne trasy, dla chętnych także biegowe i narciarskie (te drugie jeśli śnieg dopisze:)). Dodatkowo świetna atmosfera i świeże powietrze. Czas ruszyć kości, zbyt piękną wiosnę mamy tej zimy!

Niestety, XLVI Zimowe Jazdy i Marsze na Orientację zostają jazdami tylko z nazwy. Zmuszeni jesteśmy odwołać kategorie narciarskie. "Sorry, taki mamy klimat!"

Regulamin DOMINO
Karta zgłoszeniowa.

Do zobaczenia na starcie!

XLV ZIMOWE JAZDY I MARSZE NA ORIENTACJĘ

23-24.02.13, w Zdzieszowicach, odbyła się pierwsza runda 11 edycji Pucharu Śląska w Marszach na Orientację. Tradycyjnie, organizatorem był nasz Klub. W śnieżnej atmosferze uczestnicy mieli okazję pokonać kilka tras.

Na zboczach Góry św. Anny przyszło im zmierzyć się z etapem dziennym, który okazał się dla wielu osób niezłą zagadką, jednakże wszyscy uczestnicy szczęśliwie ukończyli etap. Rozegrana została także kategoria biegowa. Po chwili wytchnienia, uczestnicy przystąpili do rywalizacji na trasie nocnej, rozgrywanej w lesie na północny zachód od Zdzieszowic. Po wydeptaniu śniegu na sporym kawałku lasu wszyscy wrócili do bazy, ostatni uczestnicy około 3 w nocy. Rano odbyło się rozdanie nagród.

Zwycięzcom gratulujemy!

© 2013 Gliwicki Klub Terenoznawczy Cyrkino. All Rights Reserved.